Gündem

Tehlikeli virajlarda yollar genişletiliyor

7 kilometrelik güzergâhta trafiği tehlikeye sokan virajlarda yol genişletme çalışması yapıldı, su geçişleri için koruge boru döşendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Kerpiçlik-İsmaiiller güzergâhında yol bakım çalışmasına başladı. Yaklaşık 10 mahallenin faydalandığı güzergâhta, trafiği tehlikeye sokan virajlarda yol genişletme çalışması yapıldı. Bunun yanı sıra, su geçişleri için de koruge boru döşemesi yapıldı. Yapılan çalışma hakkında detaylı bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Havaların ısınmasıyla birlikte, il genelinde sürdürdüğümüz yol yapım ve bakım çalışmalarına hız verdik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda, Demirci ilçemizde, trafik güvenliğini sağlayabilmek amacıyla Kerpiçlik-İsmaiiller hattında yol genişletme çalışması yaptık. Bir yandan yollarda asfalt hazırlık çalışması gerçekleştirirken, bir yandan da yollarda bakım çalışmasına hızla devam ediyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi