Gündem

Turgutlu Belediyesi çalışmalarına ara vermiyor

Turgutlu’nun merkez semtlerinde olduğu kadar kırsal semtlerinde de yoğun bir çalışma sürdüren Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları bu kapsamda Çampınar ve Çepnibektaş Semtlerinde parke taşı döşeme çalışmalarını yürütüyor. Fen İşleri Müdürlüğü takımları Çampınar Semtinde yer alan köy kahvesinin alanında 500 metrekarelik parke taşı döşeme çalışmalarını bitirdi. Çepnibektaş Semti genelinde üç değişik noktada toplam 600 metrekarelik parke taşı döşeme çalışmaları ise yeniden Fen İşleri Müdürlüğü takımlarınca yapılıyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımları ise mahalle muhtarlıklarının boyama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Takımlar tarafından Ergenekon Semti ile Avşar Semti muhtarlıklarının boyama çalışmaları gerçekleştirildi.

Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımlarının çalışmaları hakkında bilgi veren Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Merkez ve kırsal mahallerimize müteveccih çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yönde Çampınar Semtimizde 500 m2’lik parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladık, Çepnibektaş Semtimizde üç değişik alanda devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını ise kısa müddette bitireceğiz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımlarımızın mahalle muhtarlıklarımızı boyama çalışmaları ise sürüyor. İlçemizin tüm noktalarında hizmet ve çalışmalarımıza ara vermeyeceğiz. Takımlarımıza çalışmalarında basitlikler dilerim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu