Gündem

Turgutlu Belediyesi ekiplerinden aralıksız mesai

Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımları Turgutlu’nun en yoğun noktalarından biri olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanının etrafında bulunan palmiye ağaçlarının budama ve bakım çalışmalarını gerçekleştirdi.

Fen İşleri Müdürlüğü takımları ise kırsal semtlerdeki çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Bu kapsamda takımlar Musacalı Semtinin değişik noktalarında toplamda bin metrekarelik parke taşı döşeme çalışmalarını yürütüyorlar.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Takımlarımız her şartta çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımlarımız Turgutlu’muzun en ehemmiyetli noktalarından, yurttaşlarımız tarafından yoğunlukla kullanılan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanımızda yer alan palmiye ağaçlarının bakım çalışmalarını bitirdi. Fen İşleri Müdürlüğü takımlarımız da kırsal semtlerimizdeki müteveccih çalışmalarına Musacalı Semtimizde sürdürüyor. Musacalı Semtimizde tespit edilen alanlarda toplamda bin metrekarelik parke taşı döşeme çalışmaları takımlarımızca hakikatleştiriliyor. İmali devam eden çalışmalarımızı en kısa müddet içerisinde bitireceğiz. Bununla beraber ilçemizin değişik noktalarında lüzumlar istikametinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” biçiminde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı