Gündem

Turgutlu Belediyesinden can dostlara mama ve su desteği

Turgutlu Belediyesi sıcak yaz günlerinde sokakta yaşayan sevimli dostların aç ve susuz kalmaması adına çalışmalarını gerçekleştiriyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçenin pek çok noktasında bulunan beslenme odaklarına mama ve su takviyesinde bulunarak sokakta yaşayan canlıların en temel ihtiyaçlarını karşılaşmış oluyor.

“Hayatın her anını birlikte paylaştığımız canlarımızın her zaman yanındayız” diyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Sokakta yaşayan canlılar bizim kıymetli dostlarımız ve onların en temel ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri adına elimizden gelen tüm gayreti ve özeni gösteriyoruz. Canlarımızın aç ve susuz kalmaması için Turgutlu’muzun farklı noktalarında bulunan beslenme odaklarımıza periyodik olarak mama ve su takviyesinde bulunuyoruz. Hemşehrilerimizden de bu sıcak yaz günlerinde minik dostlarımız için kapılarının önlerinde bir kap mama ve su bırakmalarını önemle rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi