Gündem

Turgutlu Belediyesinin İnternet sitesi yenilendi

Turgutlululara müteveccih her alanda hizmet ve çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi, müessesesel internet sitesinde de yenilemeye gitti. Çağdaş bir görünüme sahip olan sitede belediyenin çalışmaları, meclis kararları, stratejik tasarı, performans tasarıyı, haberler, Turgutlu ile alakalı esas bilgiler ve daha bir hayli bilgi yer alıyor.

Belediyenin ünite müdürlükleri tarafından yayınlanan bültenler de anlık olarak internet sitesinde paylaşılıyor. Bununla beraber siteyi ziyaret eden yurttaşlar tek bir tıkla belediyenin sosyal medya hesaplarına erişebilecek ve Whatsapp hattı üzerinden belediyeye istek, mesele ve tekliflerini de paylaşabilecek.

Turgutlu Belediyesinin internet sitesini ziyaret etmek isteyen vatandandaşlar https://www.turgutlu.bel.tr/ adresi üzerinden siteye ulaşabilir.

İnternet sitesinin yenilenmesi ile alakalı konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Tıpkı Turgutlu’muzu olduğu gibi belediyemizin internet sitesini de çağdaş bir görünümü kavuşturduk. İnternet sitemizi ziyaret eden yurttaşlarımız istedikleri bilgilere basitlikle erişebilecekler ve ünite müdürlüklerimiz tarafından yayınlanan ilanlar anlık olarak sitemizde paylaşılacak. Sosyal medya hesaplarımıza erişmek ve whatsapp hattımız aracılığıyla belediyemizle bağlantıya geçmek isteyen hemşehrilerimiz de yeniden internet sitemiz üzerinden basitçe sosyal medya hesaplarımıza ve whatsapp hattımıza erişebilirler. İnternet sitemizin Turgutlu’muza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı