Gündem

Turgutlu Zabıtası denetimleri artırdı

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler denetimlerini düzenli aralıklarla gerçekleştirmeye devam ediyor. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince seyyar satıcılar ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararına bağlı olarak katı atık toplayıcılarına denetim yapıldı. Denetimlerde kanun ve mevzuatlara aykırı olarak satış yapan seyyar satıcıların tezgah ve ürünleri ile halk sağlığını olumsuz etkileyen, aynı zamanda görüntü kirliliğine sebebiyet veren katı atık maddeler ve ekipmanlar toplandı. Denetimler sırasında seyyar satıcılara ve katı atık madde toplayan şahıslara gerekli uyarı ve işlemler de ekiplerce yapıldı.

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “İlgili kanun ve mevzuatlara uygun şekilde faaliyetlerini sürdüren esnafımızın hakkını korumak ve vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve güvenliğini sağlamak için denetimlerimizi düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz kent genelinde tespit edilen noktalarda seyyar satıcılara ve katı atık toplayıcılarına yönelik denetim yaptılar. Turgutlu Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi