Gündem

Turgutlu’da emlak beyan değerleri elektronik ortamda yapabilecek

Söz konusu protokole göre vatandaşlar emlak beyan değeri ile ilgili işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirebilecekler.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile Turgutlu Tapu Müdürü Fatih Tonbul arasında imzalanan protokole göre vatandaşlar emlak beyan değerlerini elektronik ortamda daha hızlı bir şekilde alabilmelerinin önü açıldı. Protokolün yürürlüğe girmesinin ardından tapu işlemleri sırasında istenen emlak beyan değeri için vatandaşlar Turgutlu Belediyesine gelmesine gerek kalmadan işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirebilecekler.

Turgutlu Tapu Müdürlüğü ile vatandaşların en hızlı şekilde hizmet alabilmeleri için imzalanan protokol hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Belediyemiz ile Turgutlu Tapu Müdürlüğü arasında vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak için işbirliğine imza attık. İmzaladığımız protokol kapsamında, emlak rayiç değerler verilerini Turgutlu Tapu Müdürlüğü ile elektronik ortamda paylaşacağız. İmzalanan bu protokol ile birlikte vatandaşlarımızın daha hızlı hizmet almalarını sağlayacağız. Hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi