Gündem

Turgutluspor’un play off maçı dev ekranda izlenecek

Turgutlu Belediyesi, Turgutluspor’u 2. Lige yükselme maçlarıyla Turgutlu’yu galibiyetli bir biçimde temsil etmesi için göstereceği gayrette yalnız vazgeçmeyecek. Turgutluspor’un Esenler Erokspor ile 22 Temmuz akşamı saat 22.00’da reelleştireceği ilk maç 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında kurulacak dev ekranda canlı olarak izlenecek. Dev ekranın kurulacağı alanda sosyal mesafe ve hijyen kaidelerine de ayrıca dikkat edilecek.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Turgutluspor’un gayretine ekranlardan desteklediyeceklerini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “Turgutlusporumuzu yalnız vazgeçmiyoruz. Dün şatafatlı bir kutlamayla Antalya’ya uğurladığımız Turgutlusporumuza yardımımızı ekranlardan göstermeye devam edeceğiz. Turgutlusporumuzun 2. Lige yükselme gayretinde 22 Temmuz Çarşamba akşamı saat 22.00’da Esenler Erokspor ekibi ile reelleştireceği ilk maçı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanımızda kuracağımız dev ekranda canlı olarak beraber izleyeceğiz. Finale kalırsak final maçı da yeniden aynı yerde dev ekrandan yayınlanacak. Sosyal mesafe ve hijyen kaidelerine uygun biçimde izleyeceğimiz maça tüm milletimizi davet ediyorum.”

Turgutluspor’un Esenler Erokspor’u eleyerek finale kalması vaziyetinde 26 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de oynanacak final yarışması da dev ekrandan canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu