Gündem

Üniversite ile müftülük arasında eğitimde iş birliği protokolü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü ve Üniversitelerarası Kurul Dönem Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ataç ile Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök arasında yüksek öğrenim sürecindeki öğrencilere yönelik eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Rektör Ataç ve Müftü Soykök tarafından imza altına alınan protokolde dini, milli ve manevi hizmetler sunumunda MCBÜ ile Manisa İl Müftülüğü iş birliği çerçevesinde, yüksek öğrenim gören öğrencilere milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerin benimsetilmesi; sosyal ve kültürel etkinliklerle gençlerin beden ve ruh sağlıklarının geliştirilmesi, geliştirilecek ortak eğitsel projelerle yüksek öğrenim gören öğrencilerin söz konusu alanlardaki gelişimlerine katkıda bulunulması hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat