Gündem

Vali Deniz Manisa medya ile vedalaştı

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine ceddilen Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa'da vazife yapan medya üyeleriyle vedalaştı.

Yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine ceddilen Manisa Valisi Ahmet Deniz, veda ziyaretleri kapsamında, Manisa’da faaliyet gösteren mahallî ve milli basının temsilcileriyle toplandı. Şehir Tarım ve Orman Müdürlüğünde Manisa Gazeteciler Toplumu Başkanı Ali Filizkan tarafından çiçekle karşılanan Vali Deniz, gazetecilerle tek tek yakından ilgilendi. Vazife yaptığı müddet süresince basın ile çok hoş bir diyalog kurduğunu aktaran Vali Deniz, Manisa’da vazife yapmasının kendisi için büyük gurur olduğunu söyledi. Makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu da vurgulayan Deniz, ehemmiyetli olan yurttaşın hayır duasını almak olduğunu ifade etti.

Vali Deniz’in veda programında, Manisa Şehir Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Manisa Gazeteciler Toplumu Gurursal Başkanı Ertuğrul Aytaç, Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Dinler de hazır bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu