Gündem

Vali Deniz misafirlerini ağırladı

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi İdare Heyeti Başkanı Ali Çınarlı ve yönetimi, Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun ve yönetimi ve Kırkağaç protokolü Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletip yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

Başkan Öküzcüoğlu Alaşehir’i anlattı

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hayırlı olsun dileklerini Vali Karadeniz’e ileten Başkan Öküzcüoğlu, Alaşehir ilçesinin genel vaziyeti ve belediye çalışmaları hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi. Vali Karadeniz de Başkan Öküzcüoğlu ve takımına çalışmalarında zaferler diledi.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesinden Vali Karadeniz’e ziyaret

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi İdare Heyeti Başkanı Ali Çınarlı ve yönetimi ile Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mete Demir, Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Çınarlı, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyetleri ve maksatları hakkında bilgiler verirken Vali Karadeniz’de Akhisar Organize Sanayi Bölgesi İdaresine çalışmalarında zaferler diledi.

Yeşilay Manisa Şubesi İdaresinden Vali Karadeniz’e ziyaret

Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun ve yönetimi, Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Fulcun, Yeşilay Manisa Şubesinin faaliyetleri hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi. Başkan Fulcun, Covid-19 sürecinde Yeşilay’ın Ulusal Eğitim ile koordineli olarak EBA TV üzerinden eğitim çalışmalarının devam ettiğini, Manisa’da 1,5 sene evvel açılan YEDAM’ın Ege Bölgesindeki en iyi danışmanlık merkezi olduğunu, alınan geri dönüşlerden memnuniyetin had safhada olduğunu gördüklerini belirtti.

Yeşilay’ın özellikle gençlerin ve çocukların hasarlı alışkanlıklardan uzak yakalanması emeliyle hoş çalışmaları olduğunu ifade eden Vali Yaşar Karadeniz’de Yeşilay Manisa Şube idaresine çalışmalarında zaferler diledi.

Kırkağaç kuruludan Vali Karadeniz’e ziyaret

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Garnizon Komutanı Ahmet Su Baskın, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, MCBÜ Kırkağaç MYO Mektep Müdürü Doç. Dr. Ali Konuralp, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör, Milliyetçi Hareket Partisi Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz ve Meclis Azası Mehmet Candan, Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Karadeniz ziyaretlerinden dolayı Kırkağaç kuruluya teşekkür ederek çalışmalarında zaferler diledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı