Gündem

Vali Karadeniz’e hem ziyaret hem bilgilendirme

Kastamonu Valiliğinden Manisa Valiliğine soyularak dün misyonuna başlayan Vali Yaşar Karadeniz, kendisine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretine gelen davetlilerini ağırladı. Vali Karadeniz bir yandan davetlilerini ağırlarken bir yandan da Manisa’yı tanımaya başladı.

Dün misyonuna başlayan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Vali Karadeniz bir yandan konukların ağırlarken bir yandan da Manisa’ya dair bilgiler ediniyor.

Kaymakamlardan ziyaret

Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun ve Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlar ziyarette vazife yaptıkları ilçelerle alakalı Vali Karadeniz’e bilgi verdi. Vali Karadeniz de kaymakamlara ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Tugay Komutanı Kalkan’dan ziyaret

1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Sebahattin Kalkan da Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Karadeniz, ziyareti nedeniyle Tugay Komutanı Kalkan’a teşekkür etti.

Şehir müdürlerinden ziyaret

Şehir Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Şehir Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Şehir Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak da Vali Yaşar Karadeniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan adlar arasında yer aldı. Vali Karadeniz, vazife yaptıkları müesseselerle alakalı bilgi veren şehir müdürlerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı