Eğitim

YEGEM’de kayıtlar başladı

Yunusemre Belediyesi'nin iyi bir lise ve üniversite eğitimi almak isteyen talebelere müteveccih kurduğu Yunusemre Gençlik Eğitim Merkezi YEGEM 2020-2021 eğitim ve öğretim seneyi kayıtlarına başladı.

Yunusemre Gençlik Eğitim Merkezi YEGEM 2020 – 2021 seneyi kayıtları başladı. Eğitimlerine iyi bir lise veya üniversite ile devam etmek isteyen talebeler için kurulan müessesede yeni eğitim öğretim senesinde de uzman eğitim kadrosuyla hizmet verileceğini dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi mevzuya ait yaptığı söylemede şu ifadelere yer verdi: “Talebelerimizi uzman hocalarımız ile geleceğe hazırladığımız YEGEM’in 2020 – 2021 eğitim ve öğretim seneyi için kayıtlarına başladık. Kayıt yaptırmak isteyen talebelerimizi belediyemizin Milletle İlişkiler Müdürlüğü’ne başvurabilirler. Gelecek jenerasyonlar olarak gördüğümüz talebelerimizin iyi bir eğitim alabilmeleri için yardımımız sürecek.”

Kayıt harekâtları hakkında bilgi almak isteyen velilerin ise Tevfiye YEGEM için 0236 237 10 14, Ulus Çarşısı YEGEM için ise 0236 503 01 31 numaralı telefonlardan bilgi alabilecekleri bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu