Gündem

YEGEM’den tercih danışmanlığı hizmeti

Yunusemre Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (YEGEM) geleceğe emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler için tercih danışmanlık hizmeti veriyor.

2020-2021 Eğitim-Öğretim döneminde öğrencilerin kendilerini geliştirerek iyi bir üniversite eğitimi almaları için çabalayan Yunusemre Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (YEGEM) geleceğe emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler için danışmanlık hizmeti veriyor. Hafta içi 08.30 – 17.30 saatleri arasında öğrencileri ağırlayan tercih danışmanlık merkezi, öğrencilerin geleceğini belirleyecek olan tercihlerini daha sağlıklı gerçekleştirebilmesi için yönlendiriyor. Yunusemre Belediyesi olarak ülkenin geleceği olan öğrencilerin yanında olmaktan gurur duyduklarının altını çizen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, üniversite adaylarının tercihlerini yaparken uzmanlardan yardım almaları gerektiğini dile getirdi. Başkan Çerçi, “YEGEM projemiz ile ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızı yetiştiriyoruz. Şimdi de YKS sonuçlarının açıklanması ile bu çocuklarımızın daha sağlıklı bir şekilde tercih yapabilmeleri için merkezimiz YEGEM’de eğitim almış ya da almamış fark etmeksizin bütün çocuklarımızın hizmetinde. Haftanın 5 günü hizmet veren merkezimizde danışmanlarımız üniversite adaylarımızın doğru tercih yapmaları için yardımcı oluyor. Bu konuda merkezimizin öğrencisi olup olmaması önemli değil. Tercihler konusunda yardıma ihtiyacı olan tüm öğrencilerimizi Tevfikiye şubemize bekliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi