Gündem

Yunusemreli judocu Halime’ye en büyük destek dedesinden

Yunusemre Belediyespor judocusu Halime Deveci, dedesi İsmail Karadağ’ın manipülasyonuyla başladığı judo sporunu 3 yıldır ara vermeden beğenerek yapıyor.

Yunusemre Belediyespor judo sporcusu Halime Deveci, en büyük dayanağı dedesi İsmail Karadağ’dan görüyor. Torununu spor yaparken de yalnız vazgeçmeyen dede Karadağ, onun galibiyetli bir sporcu olmasını istiyor. Kendisi de Manisa Çok Emelli Spor Salonu Şefi olarak vazife yapan İsmail Karadağ, torunu Halime Deveci’nin ufaklığından beri kendisiyle beraber salona geldiğini, sporculara hayranlık dinlediğini belirtti. Torununun idmanlarını yakından takip ettiğini ifade eden Karadağ, “Ben torunumun sporcu olmasını istiyordum. Torunuma her türlü dayanağı veriyorum, vermeye de devam edeceğim. Torunumun sporcu olması da bizleri çok mutlu etti. Kendisi 3 yıldır Yunusemre Belediyespor ekibinin sporcusu. Torunum bu sporu yaparken çok mutlu. Torunuma katkısı olan alıştırmanlara ve Yunusemre Belediyespor‘a teşekkür ediyorum” dedi.

Yunusemre Belediyespor Kulübü Alıştırmanı Orhan Akdemir ise ailelerin dayanağının sporcuların zaferinde ehemmiyetli bir etmen olduğunu aktararak, şunları söyledi: ”Halime kızımız kulübümüzde 3 yıldır spor yapıyor. 2009 doğumlu, gelecek taahhüt eden sporcularımızdan biri. Sporcularımızın ailelerinin bu cins dayanakları ve teşvikleri bizleri çok hoşnut ediyor”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı